הוצאת הוד-עמי מספקת מקור מידע אמין לטכנולוגיות המיחשוב מאז 1968, כדי לעזור לך להיות בראש לפני המתחרים, לשלוט בטכנולוגיות מתקדמות, לבצע את עבודתך ביעילות רבה יותר ולתת בידך כלים לפתרון בעיות.
במהלך תקופה זו פרסמה הוצאת הוד-עמי מאות כותרים. כיום יש בקטלוג ההוצאה עשרות כותרים פעילים בתחום המיחשוב, המשמשים את לקוחותינו בבית, במשרד, במוסדות חינוך ובמרכזי הדרכה. משתמשים בהם עובדי משרד, תלמידים, מנהלים, סטודנטים, מהנדסי מערכות, טכנאים, תכנתים וכל המעוניין להרחיב את ידיעותיו בנושא המחשב.
חלק ניכר מהספרים הינם מקוריים ונכתבו על ידי מדריכים בכירים במרכזי הדרכה שונים בארץ. ספרי המחשבים המתורגמים, שנכתבו במקור באנגלית, נבחרו בקפידה מהוצאות מכובדות מחו"ל (Microsoft Press, Wiley, SAMS, Pearson Education ואחרות). היועצים המקצועיים המנחים את המתרגמים ובודקים את הספרים לפני הדפסתם ובמהלך התרגום, הם מדריכים ראשיים במרכזי הדרכה למחשבים מהמובילים בישראל ובעלי ניסיון רב בתחומם. הצוות המקצועי של הוצאת הוד-עמי מנחה ומוביל את הפעילות המקצועית כדי שהספר יתאים לסביבת המיחשוב בישראל וכדי שכל הדוגמאות המוצגות בו תפעלנה.
הוצאת הוד-עמי מעודדת כתיבה בעברית, ואכן, רבים מספרי ההוצאה נכתבו במקור בעברית, על ידי ישראלים. חלק מהספרים שנכתבו במקור בעברית הם רבי-מכר, וביניהם:

מדריך חומרה ותוכנה לטכנאי PC (דורון סיון)
מדריך רשתות לטכנאי PC ולמנהלי רשת (דורון סיון)
מדריך Hacking ואבטחת מידע (דורון סיון).
אמא, אבא, בניתי אתר באינטרנט (זהר עמיהוד)
ניתוח מערכות מידע כולל מתודולוגיית UML (יניב אליהו)
Photoshop צעד אחר צעד (גליה אבן-צור)
ללמוד C (יואב נתיב)
HTML & CSS למפתחי אתרים באינטרנט (זהר עמיהוד)
ועוד (ביניהם SQL, אסמבלי) …
הספרים עוסקים במגוון נושאים:
מפתחי אתרים באינטרנט, מערכות הפעלה Windows וגם Vista, הכנה למבחני הסמכה, תוכנות המשרד של Microsoft במהדורותיהן השונות כולל 2010, טכנאי PC, גרפיקה, שפות תכנות, תקשורת נתונים ומחוללי יישומים.

הספרים מתאימים למתחילים, מתקדמים ומקצוענים.

תרגום, עריכה והפקה

הוצאת הוד-עמי עוסקת בתרגום מדריכים למשתמש ותרגומים בנושאים שונים: תקשורת סלולרית, רהיטים, משחקי, ציוד היקפי ועוד. ההוצאה מפיקה את העבודות באיכות גבוהה כנדרש על ידי המזמין ומתאימה את הפעילות לאופי העבודה הנדרש, ללוחות הזמנים ולאיכות שהמזמין מבקש להשיג. מדריך למשתמש נקי משגיאות כתיב, מנוסח בשפה ברורה ומוגש בצורה מכובדת – עושה רושם טוב על הלקוח ומוריד באופן משמעותי את מספר שיחות הטלפון לקבלת תמיכה ושירות. להלן רשימה חלקית של החברות המובילות בארץ ובעולם המרוצים מהשירות שאנו מספקים:

מיי בייבי
עדלי יונייטד
קבוצת קאופמן ד"ר גב
Samsung
BMS – בריסטול מאיירס
Nokia (טלפונים סלולריים)
גטר (Getter-Tech, מדפסות Lexmark, מצלמות, מקרנים, טלוויזיות ועוד מכשירים שונים)
איסטרוניקס (מוצרי Creative)
פלא-פון תקשורת
אקסל טלקום
איטיצ'ר
…ועוד

הוד-עמי מיישמת בעבודות התרגום את נהלי האיכות שהיא מפעילה בעת הפקת הספרים.

אתר תרגום, עריכה והפקה

הדרישה הבלתי מתפשרת לאיכות הספרים תרמה לכך שספרי המחשבים של הוצאת הוד-עמי הם האיכותיים והמקצועיים ביותר בישראל, ולכן גם הנמכרים ביותר! הוד-עמי מייצגת שילוב של צוות מקצועי, איכות ושירות, כדי להוציא לאור את ספרי המחשבים השונים. אנחנו, בהוד-עמי, מתמחים בעיקר בהוצאת ספרות מחשבים החל משנת 1968. ספר בהוצאת הוד-עמי הוא "חבילה" שלמה שבנוסף לתוכן הספר כוללת: קבצי קוד מקור*, תוכנות בגרסאות ניסיון*, אינדקס ענק מודפס, אינדקס דיגיטלי*, ספר אלקטרוני* ועוד עשרות תוכנות עזר. באתר הוד-עמי תוכל למצוא תוכן עניינים ומספר עמודים לדוגמה עבור רוב הספרים.
* לא בכל הספרים

מוצר איכות

בכתיבת הספרים, עריכתם, הגהתם ובדיקתם הושקעו זמן ומאמץ על ידי הצוות המקצועי של הוצאת הוד-עמי. נעשו מירב המאמצים להגיש לך מוצר איכותי: תוכן נכון ומובן המוגש בצורה ידידותית, אינדקס בעזרתו תוכל למצוא כל פיסת מידע בספר וקוד מקור או קבצי תרגול להורדה מהאתר. אנו תמיד מוכנים לקבל הערות, הארות ושאלות.

ידע = כסף

מחיר מבטא את איכות המוצר שאתה מקבל, ולענייננו – הידע שאתה רוכש. שירות של רופא, רואה חשבון, עורך דין, פסיכולוג, מנתח, אינו נמדד לפי מספר הדפים שבו נרשמה חוות הדעת, אלא על פי הערכת מורכבות העבודה והידע שהם יכולים להעביר אליך. דפי נייר הם מדיה, וספר הוא המסגרת והאריזה של מצבור הידע שאתה רוכש. רכישת ספר לימוד במחשבים של הוצאת הוד-עמי אינה רכישה של עמודי נייר, אלא של ידע – וידע שווה כסף. עבור הידע והעבודה גובים תשלום (שכר). עובדה!

כתובת למשלוח דברי דואר

הוצאת הוד-עמי
ת.ד. 5361
הרצליה 4615301

כיצד ניתן להשיג אותנו

טלפון:   09-9564716
פקס:   09-9571582

דואר אלקטרוני

info@hod-ami.co.il